Бар'єрнi полiамiднi оболонки
Інформацiя про бар'єрнi полiамiднi оболонки
Термоусадочна поліамідна одношарова та багатошарова оболонка для ковбас, сосисок, сардельок, ковбасних виробів, паштетів, шинки, плавлених сирів, продуктів в желе, харчових тваринних жирів, згущеного молока, вершкового масла, спредів, заморожених продуктів (м'ясного та рибного фаршу, тіста, морозива) та інших харчових продуктів, виробництва компанії ESP
має високу механічну міцність та еластичність;
виключає ризик мікробіологічного псування завдяки використанню матеріалів, інертних до впливу мікроорганізмів;
володіє високими бар'єрними властивостями по кисню, які забезпечують збереження смаку і запаху продукту, зберігаючи органолептичні властивості і зовнішній вигляд продукції протягом всього терміну зберігання продукту до повної його реалізації;
забезпечує стабільність наповнення;
дозволяє знизити втрати ваги як під час термообробки, так і під час зберігання;
забезпечує тривалі терміни зберігання готового продукту.

Види оболонок

Одношарова поліамідна оболонка «ESP1 barrier N»
для сосисок, сардельок, шпікачек, міні-ковбасок в калібрах: 17, 19, 21, 22, 23, 24, 32, 34.
Палітра кольорів оболонки передбачає абсолютно всі стандартні кольори: копчення, світле копчення, темне копчення, білий, безбарвний, рожевий, бронзовий а також не виключена можливість виробництва оболонки унікальних кольорів.
Багатошарова поліамідна оболонка «ESP7 barrier N, NS, T, TS»
для ковбасних виробів, паштетів, шинки, плавлених сирів, продуктів в желе, харчових тваринних жирів, згущеного молока, вершкового масла, спредів, заморожених продуктів (м'ясного та рибного фаршу, тіста, морозива) та інших харчових продуктів в широкому асортименті калібрів: 40 - 85 мм.
Якiсть
Поліамідна оболонка «ESP barrier» відповідає європейським вимогам, що пред'являються до полімерних матеріалів і виробів з них, призначених для контакту з харчовою продукцією.

За результатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи бар'єрні поліамідні оболонки відповідають вимогам чинного санітарного законодавства України, що підтверджено відповідним сертифікатом.
Дизайн i друк
Завдяки сучасним друкарським машинам, як спиртовим, так і УФ, ми маємо можливість наносити друк високої якості на всі види оболонок.
Існує можливість нанесення 6-ти кольорового друку спиртовими фарбами і 8-ми кольорового друку УФ-фарбами, одностороннього або двустороннього друку.
В процесі виробництва при нанесенні поліграфіїї використовуються фарби, призначені для контакту з харчовими продуктами, що підтверджено відповідними сертифікатами.
Ми готові розробити і технічно підготувати для вас оригінал-макет будь-якого ступеня складності відповідно до вимог до нашого друкарського обладнання.
Сервісне обслуговування
- консультації з підбору оболонки;
- послуги дизайну, розробка оригінал-макетів будь-якого ступеня складності відповідно до вимог до нашого      обладнання;
- послуги з нанесення друку;
- послуги з гофрування оболонки;
- консультації з підбору обладнання для досягнення оптимальних режимів використання оболонки.

Консультація з вибору пакувального рішення

Залиште нам свої контактні дані і ми Вам зателефонуємо
OK
Дякуємо, ваша заявка прийнята
Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
от