Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
от
Бар'єрнi полiамiднi оболонки
Інформацiя про бар'єрнi полiамiднi оболонки
Термоусадочна поліамідна одношарова та багатошарова оболонка для ковбас, сосисок, сардельок, ковбасних виробів, паштетів, шинки, плавлених сирів, продуктів в желе, харчових тваринних жирів, згущеного молока, вершкового масла, спредів, заморожених продуктів (м'ясного та рибного фаршу, тіста, морозива) та інших харчових продуктів, виробництва компанії ESP
має високу механічну міцність та еластичність;
виключає ризик мікробіологічного псування завдяки використанню матеріалів, інертних до впливу мікроорганізмів;
володіє високими бар'єрними властивостями по кисню, які забезпечують збереження смаку і запаху продукту, зберігаючи органолептичні властивості і зовнішній вигляд продукції протягом всього терміну зберігання продукту до повної його реалізації;
забезпечує стабільність наповнення;
дозволяє знизити втрати ваги як під час термообробки, так і під час зберігання;
забезпечує тривалі терміни зберігання готового продукту.

Види оболонок

Одношарова поліамідна оболонка «ESP1 barrier N»
для сосисок, сардельок, шпікачек, міні-ковбасок в калібрах: 17, 19, 21, 22, 23, 24, 32, 34.
Палітра кольорів оболонки передбачає абсолютно всі стандартні кольори: копчення, світле копчення, темне копчення, білий, безбарвний, рожевий, бронзовий а також не виключена можливість виробництва оболонки унікальних кольорів.
Багатошарова поліамідна оболонка «ESP7 barrier N, NS, T, TS»
для ковбасних виробів, паштетів, шинки, плавлених сирів, продуктів в желе, харчових тваринних жирів, згущеного молока, вершкового масла, спредів, заморожених продуктів (м'ясного та рибного фаршу, тіста, морозива) та інших харчових продуктів в широкому асортименті калібрів: 40 - 85 мм.
Якiсть
Поліамідна оболонка «ESP barrier» відповідає європейським вимогам, що пред'являються до полімерних матеріалів і виробів з них, призначених для контакту з харчовою продукцією.

За результатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи бар'єрні поліамідні оболонки відповідають вимогам чинного санітарного законодавства України, що підтверджено відповідним сертифікатом.
Дизайн i друк
Завдяки сучасним друкарським машинам, як спиртовим, так і УФ, ми маємо можливість наносити друк високої якості на всі види оболонок.
Існує можливість нанесення 6-ти кольорового друку спиртовими фарбами і 8-ми кольорового друку УФ-фарбами, одностороннього або двустороннього друку.
В процесі виробництва при нанесенні поліграфіїї використовуються фарби, призначені для контакту з харчовими продуктами, що підтверджено відповідними сертифікатами.
Ми готові розробити і технічно підготувати для вас оригінал-макет будь-якого ступеня складності відповідно до вимог до нашого друкарського обладнання.
Сервісне обслуговування
- консультації з підбору оболонки;
- послуги дизайну, розробка оригінал-макетів будь-якого ступеня складності відповідно до вимог до нашого      обладнання;
- послуги з нанесення друку;
- послуги з гофрування оболонки;
- консультації з підбору обладнання для досягнення оптимальних режимів використання оболонки.

Консультація з вибору пакувального рішення

Залиште нам свої контактні дані і ми Вам зателефонуємо
OK
Дякуємо, ваша заявка прийнята