Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
от
Пет-преформа та полiмерний ковпачок
Пэт-преформа 
заготовки для подальшого видування ПЕТ-контейнерів, що відрізняються за типом горловини, вагою, кольором і конфігурацією, спеціально створені за вимогами споживачів для різних сегментів.
Матеріалом для виготовлення заготовок служить поліетилентерефталат, з цього випливає і назва «ПЕТ-преформа». Виробляються методом високоточного лиття під тиском на інжекційному обладнанні провідних світових виробників.
Полiмернi ковпачки
кольорові гвинтові однокомпонентні 28 мм і 38 мм із запобіжним кільцем виготовлені відповідно до вимог чинного санітарного законодавства України.

Полімерні ковпачки - найбільш поширений укупорочний засіб для ПЕТ-тари і скляних пляшок, призначені для використання в харчовій та хімічній промисловості. Дозволяють поєднувати високу міцність з герметичністю закупорювання, а також продовжують термін зберігання продукції.

Призначені для закупорювання ПЕТ-тари з питними та мінеральними водами (газованими та негазованими), натуральними соками, нектарами, в тому числі рекомендовані для дитячого харчування, з безалкогольними, слабоалкогольними та алкогольними напоями, молоком і молочними продуктами, оцтом, а також нехарчовими продуктами.

Для наших споживачів доступний широкий асортимент ПЕТ-преформ та полімерних ковпачків різних стандартів горловин, ваги та кольорів.

Консультація з вибору пакувального рішення

Залиште нам свої контактні дані і ми Вам зателефонуємо
OK
Дякуємо, ваша заявка прийнята