Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
от
Про компанію
Чому саме ми

Компанія «Сигма-Пак» успішно працює на ринку пакувальних матеріалів з 2012 року і займається поставками пакувальних матеріалів для м'ясної та молочної продукції.

Наша компанія розпочала свою діяльність на ринку України як постачальник пакетів для дозрівання сиру та впродовж багатьох років є офіційним дилером компанії «Юнівак» - лідера білоруського ринку виробництва пакетів для дозрівання сирів.

У 2018 році ми стали офіційним дилером білоруського підприємства ESP, що дозволило нам активно розвивати ще один напрямок нашої діяльності - поставку штучної термоусадочної одношарової та багатошарової оболонки для ковбас, сосисок, сардельок, ковбасних виробів, паштетів, шинки, плавлених сирів, продуктів в желе, харчових тваринних жирів, згущеного молока, вершкового масла, спредів, заморожених продуктів (м'ясного та рибного фаршу, тіста, морозива) та інших харчових продуктів. Постійне вдосконалення і запровадження нових технологій виробництва, дає нам можливість постачати одну з найкращих оболонок на ринку, з постійними фізико-технічними показниками та стабільно високою якістю.

Нова віха в нашому розвитку, що дозволила вийти на більш високий рівень – власне виробництво, а саме виробництво вакуумних пакетів. Широкий спектр застосування вакуумного пакування, висока рентабельність використання, дозволяють йому залишатися одним з найбільш актуальних та інноваційних пакувальних рішень. Виготовляємо будь-які типорозміри від 60 мм до 600 мм, товщиною від 50 мікрон до 250 мікрон.

«Сигма-Пак» поставила перед собою мету - стати одним з найбільш надійних і довірених постачальників пакувальних матеріалів на ринку України. І кожен день, незалежно від зовнішніх чинників, ми доводимо, що співпраця з нами - це гарантія високих стандартів якості, ділових відносин і стабільності.